ВІДБУВСЯ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

28.10.2021 в 16:42

28 жовтня 2021 року на базі Роменського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 «Веселка» відбувся онлайн-семінар керівників закладів дошкільної освіти «Проєктування освітнього простору в системі ЗДО: інклюзивний підхід» на платформі Microsoft Teams.

Семінар відкрила начальник відділу освіти Ірина Івницька, яка привітала учасників та побажала плідної праці. Також акцентувала увагу на відповідальному ставленні кожного керівника дошкільного закладу до організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами.

Програму семінару представила завідувач ДНЗ № 5 «Веселка» Галина Поліщученко.

Вихованці старших груп та педагоги у формі «Веселкового вернісажу» привітали всіх присутніх віршами та таночками.

Учасники семінару переглянули відеоролик з досвіду роботи дитячого садка «Практичні аспекти впровадження інклюзивної освіти в ЗДО».

У теоретичній частині досвідом роботи з питання «Фізкультурно-оздоровча робота з дітьми з ООП у закладі дошкільної освіти» поділилася інструктор з фізкультури ДНЗ №5 Світлана Бондаренко. Про дітей з розладами аутичного спектру в умовах інклюзивної освіти розповіла із супроводом презентації Аліна Головко, дефектолог інклюзивно-ресурсного центру. Про способи використання музики для дітей з ООП розповіла Наталія Бурда, вихователь-методист ЗДО № 3,  про ведення документації асистента вихователя – Лариса Заворотько, вихователь-методист ДНЗ № 8.

У практичній частині педагоги ДНЗ №5 продемонстрували інноваційні форми роботи з дітьми з ООП. Представила вправу для вихователів і батьків «Спілкуємось толерантно» практичний психолог Галина Янголь, майстер-клас з розвитку дрібної моторики руки з елементами логопедії – вихователь Карина Москаленко, арт-практикум – вихователь Олена Беркут.

На завершення роботи вдало провела вікторину Quizizz Катерина Охріменко, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.