ВІДБУВСЯ ІV ОБЛАСНИЙ ЕТАП «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

24.05.2024 в 14:31

24 травня 2024 року на території Легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбулися змагання четвертого обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» із спортивного орієнтування. 

Змагання відбуваються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського серед учнів закладів загальної середньої освіти, які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».       

У змаганнях із спортивного орієнтування приймали участь команди з Кролевецької, Комишанської, Сумської та Роменської громад.

Спортивне орієнтування – це унікальний вид спорту, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування і навички орієнтування на місцевості. Цей вид спорту виник на початку 20-го століття у Скандинавії як військове навчання, але згодом трансформувалося в популярний цивільний спорт.

У змаганні учасники використовували спеціальну мапу та компас для проходження через контрольні пункти  в заданому порядку. Учні Великобубнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, посіли почесне ІІІ місце. А перемогу святкували господарі – учні Сумської спеціалізованої школи № 9. Другими були учні Кролевецького ліцею № 1.

Переможців та призерів змагань нагородили Кубками, дипломами та медалями. Тож разом ПЕРЕМОЖЕМО!

За повідомленням відділу освіти РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.