Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

17.09.2020 в 08:44

Виконкомом було заслухано інформацію про стан підготовки підприємств, установ та організацій  міста до роботи в осінньо-зимовий період. За інформацією управління житлово-комунального господарства, комплексну підготовку об’єктів житлово-комунального господарства на цей час виконано на 90%. Проте актуальною залишається проблема заборгованості комунальних теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ.

За інформацією відділу освіти, протягом червня-серпня всі дошкільні, загальноосвітні та позашкільні заклади освіти міста виконували роботи по підготовці до нового навчального року і роботи в осінньо-зимовий період. Перевірка закладів засвідчила їх готовність. За кошти бюджету розвитку міста проведено/тривають роботи в усіх освітянських закладах на загальну суму понад 3,6 млн. грн.

Виконкомом прийнято рішення про визнання комунального підприємства «Міськводоканал» надавачем послуг з водопостачання та водовідведення і надано погодження на отримання дозволу на спеціальне водокористування (видобування підземних вод).

Затверджено мережу і контингент закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста на 2020-2021 навчальний рік; слід відзначити, що мережа закладів загальної середньої освіти включає 20  інклюзивних класів, мережа закладів дошкільної освіти – 9  інклюзивних груп.

Прийнято рішення щодо затвердження розмірів батьківської плати за навчання в Роменській дитячій музичній школі на 2020-2021 навчальний рік.  Навчання грі на бандурі буде безкоштовним.

Виконкомом прийнято низку рішень щодо соціального захисту громадян.

Прийнято всього 14 рішень, які  буде опубліковано протягом п’яти робочих днів на офіційному вебсайті міської ради в розділі «Офіційні документи».

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.