ВІДБУЛОСЯ ТЕСТУВАННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ-2021 З БІОЛОГІЇ

11.06.2021 в 13:01

10 червня 2021 року на базі ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ», Роменський фаховий коледж ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулось тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 з біології.

Участь у тестуванні з біології взяли 244 особи із 385 зареєстрованих (63,3%). Жодного учасника чи працівника пункту тестування з ознаками респіраторних хвороб не було виявлено. Усі учасники зовнішнього незалежного оцінювання дотримувалися правил процедури, протиепідемічних вимог.

Цьогоріч Верховною Радою було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО. Ймовірно, необов’язковість ДПА зумовила наявність значної кількості учасників, які не з’явилися для проходження оцінювання з біології.

Оголошення результатів ЗНО з біології відбудеться до 25 червня.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з біології через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

15 червня відбудеться ЗНО з географії – останнє тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.