ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

12.10.2021 в 17:10

Засідання виконавчого комітету розпочалося з вітального слова міського голови Олега СТОГНІЯ з нагоди Дня Юриста України, Дня захисника і захисниць України та Дня Українського козацтва. Після урочистого привітання очільник міста вручив грамоти професіоналам своєї справи у сфері захисту конституційних прав та свобод Роменської окружної прокуратури Сумської області, управління соціального захисту населення Роменської міської ради. Напередодні потрійного свята: Дня захисника і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці грамоти міського голови отримали учасники антитерористичної операції, волонтери, працівники Роменського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, військовослужбовці військової частини А1476, рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

Згідно порядку денного на засіданні виконавчого комітету розглянуто та прийнято п’ять рішень. Три з них стосувалися пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах. Розірвано із 12.10.2021 договір про організацію перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в м. Ромни на маршрут №8 «пл. Засульська – вул. Терновецька (Дачі)», укладеного з автоперевізником, фізичною особою – підприємцем Черногор Олександром Васильовичем. Натомість призначено тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень на даному маршруті комунальне підприємство «Архітектурно- планувальне підприємство» Роменської районної ради.

Комунальне підприємство «Ромнитеплосервіс» Роменської міської ради» ініціювало перегляд виконавчим комітетом тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які підприємство надає для потреб населення. Рішенням виконавчого комітету тариф встановлено у розмірі 2225,02 грн/Гкал (з ПДВ) (попередній тариф затверджувався у вересні 2021 року у розмірі 2231,27 грн/Гкал (з ПДВ)).

Також було прийняте рішення, що стосувалося вирішення квартирних питань.

 

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.