відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна

25.06.2020 в 13:46

23.06.2020 відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна.
За інформацією Шкуліпи А.М., заступника начальника УЖКГ до управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради надійшло звернення від директора Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради щодо перешкоджання доступу до полігону твердих побутових відходів групою невідомих осіб. Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» – послуги з вивезення побутових відходів здійснюються безперебійно. Адже послуги з вивозу ТПВ в період дії карантинних заходів повинні надаватися за визначеним графіком та вчасно. Отже, блокування роботи Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради є порушенням чинного законодавства України.
По даному питанню виступив сільський голова Пустовійтівської сільської ради Оврамець В.Л., який повідомив, що особи, які перешкоджають комунальному транспорту, блокують його переміщення це небайдужі громадяни та додав, що існують приписи екології щодо полігону.
В ході обговорення встановили, що особи, які блокують полігон ТПВ, відношення до екологічної інспекції не мають.
25.05.2020 року Управлінням житлово-комунального господарства Роменської міської ради отримано ухвалу Сумського окружного адміністративного суду, щодо відкриття провадження у справі про заборону експлуатації полігону складання ТПВ. Розгляд справи буде відбуватися після закінчення строку дії карантину.
Тобто на даний час законних підстав для перешкоджання доступу техніки та працівників Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради не має, оскільки відсутнє рішення суду.
Роменська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:
1. Визнати дії осіб, які блокували заїзд комунального транспорту, працівників Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради на полігон ТПВ Пустовійтівської сільської ради, незаконним та протиправним.
2. Копію протоколу по даному питанню направити до Роменського відділу поліції ГУ Національної поліції в Сумській області.
2. Управлінню житлово-комунального господарства негайно звернутися до Роменського відділу поліції ГУ Національної поліції в Сумській області з відповідним клопотанням щодо встановлення осіб, які здійснювали недопущення техніки та працівників Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради на полігон ТПВ Пустовійтівської сільської ради.
3. Роменському відділу поліції ГУ Національної поліції в Сумській області посилити контроль щодо незаконного блокування та недопущення техніки і працівників Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради на полігон ТПВ Пустовійтівської сільської ради.

Згідно з інформацією Янчук Ю.О., начальника управління економічного розвитку до виконавчого комітету міської ради надійшов лист УСЗН щодо пільгового перевезення пасажирів автомобільним транспортом. В листі зазначено, що автоперевізниками не виконується вимоги Постанови Головного державного санітарного лікаря України №23 від 21.05.2020 щодо забезпечення перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння та у разі подальшого не виконання Постанови здійснювати надання пільг в робочі дні з 9.00 до 16.00. Начальник управління довела до відома всіх перевізників норми Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19 по кожному пункту та наголосила, що автоперевізники несуть персональну відповідальність за дотримання норм чинного законодавства, в разі виявлення подальших порушень або неналежного виконання протиепідемічних заходів вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності.
Роменська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:
1. Автоперевізникам взяти під персональну відповідальність та забезпечити неухильне дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину в зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби COVID -19, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України №23 від 21.05.2020.
2. Постійній робочій групі з питань перевірки умов договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни та мобільній робочій групі з контролю за виконанням розпорядженням міського голови від 16.03.2020 № 41-ОД проводити перевірки дотримання норм чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень на період дії карантинних заходів.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.