Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

16.10.2020 в 13:25

16.10.2020 відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря міської ради Валерія Мицика.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» в м. Ромни забороняється з 19.10.2020:

1.Робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2.Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра).

Також згідно Постанови рекомендувати:

1.Закладам загальної середньої освіти міста встановити з 19 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації, а закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 р. на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (крім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, регіонів із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою).

2.Керівникам закладів дошкільної освіти обмежити кількість дітей у групах: віком від 1 до 3 років – до 10 чол., віком від 3 до 6 років – до 15 чол. у групах.

3.Роменському відділу Головного управління Національної поліції в Сумській області в межах компетенціїпосилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування.   

4.Виконавчому комітету Роменської міської ради, його структурним підрозділам, Управлінню адміністративних послуг Роменської міської ради забезпечити позмінну роботу працівників, а за технічної можливості— також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.