ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

20.09.2023 в 09:45

На черговому засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради прийнято ряд рішень, важливих для життєдіяльності громади.

Призначено автомобільних перевізників тимчасовими виконавцями пасажирських перевезень: з 01.10.2023 автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця ВІННІЧЕНКА Валерія за міським автобусним маршрутом загального користування № 8 «Пл. Засульська – вул. Терновецька (Дачі)» із заїздом до села Житне; з 24.10.2023 автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця ГОЛУБЕНКА Андрія за приміським автобусним маршрутом загального користування «Ромни – Посад».

Затверджені зміни до фінансових планів  на 2023 рік підприємств, що належать до комунальної власності Роменської міської територіальної громади: КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР та КНП «Стоматполіклініка» РМР.

В порядку контролю заслухано стан виконання рішення виконавчого комітету Роменської міської ради про підготовку підприємств, установ та організацій Роменської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Зобов’язали керівників комунальних підприємств «Ромникомунтепло» РМР та «Ромнитеплосервіс» РМР вжити заходів щодо своєчасної оплати за використаний природний газ.

Решта прийнятих рішень стосувалися соціального захисту, житлової політики, освіти, культури та організаційних питань діяльності виконкому тощо.

Всього виконавчим комітетом прийнято 16 рішень, з якими в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.