ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ, СДЮШОР, ФСТ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

22.04.2024 в 11:57

18 квітня 2024 року в м. Суми відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР та ФСТ присвячені пам’яті Сергія Проневича. У змаганнях взяло участь 250  легкоатлетів області.

Сергій Проневич – марафонець із «Книги рекордів України». Свій рекорд Сергій Проневич поставив у 2019 році на змаганнях у Білій Церкві під час XVI-го Міжнародного марафону. Тоді він уперше став відомим на всю країну: пробіг марафонську дистанцію 42 км у повній амуніції військового українського солдата за 4 години 36 хвилин.

Вихованець Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  Романенко Матвій (Роменський ліцей № 1 РМР, тренер- викладач Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр Лісненко) на дистанції 500 м  став чемпіоном області.

Вихованці Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного посіли наступні місця: Білашенко Анастасія (Роменський ліцей № 4 ім. Тетяни Маркус) на дистанції 500 м посіла 4 місце, Строкань Карина (Роменська ЗОШ № 7)  на дистанції 1000 м виборола 5 місце, Усачов Лев (Роменська ЗОШ № 7)  став шостим на дистанції 500 м (тренери-викладачі Валентина та Микола Савицькі).

Вітаємо Матвія та його тренера Олександра Лісненка з перемогою, бажаємо подальших успіхів у спорті та житті! Слава нашим воїнам! Світла пам’ять полеглим героям.

                                         За повідомленням  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.