ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КРАДІЖОК ЛЮКІВ

16.08.2021 в 14:04

16.08.2021 під головуванням голови громади Олега СТОГНІЯ за участі заступника міського голови Владислава СУХОДОЛЬСЬКОГО, заступника начальника Роменського РВП ГУ Національної поліції в Сумській області Сергія БАШКІРОВА, директорів комунальних підприємств міста, керівників ЖЕКів відбулася робоча нарада щодо крадіжок люків, огорож з кладовищ та різного комунального майна.

Міський голова пояснив свою жорстку позицію щодо даних крадіжок та правопорушників, які їх здійснюють, і націлив працівників поліції включитися в розшук люків, огорож та іншого комунального майна. Також доручив Валерію БОНДАРЕНКУ, начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, спільно з працівниками поліції та управлінням житлово-комунального господарства створити комісію по перевірці пунктів прийому металобрухту. Вище вказана комісія буде здійснювати попередження керівників пунктів металобрухту щодо суворого дотримання ними заборони прийому люків, комунального майна, а також розяснення щодо відповідальності за їх прийом.

Також на нараді було обговорено питання щодо дорожньої розмітки по місту, здійснення автотранспортом руху та паркування по вул. Руденка.

За повідомленням відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.