ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ!

24.08.2022 в 12:40

Щотижневу нараду міський голова розпочав з урочистого привітання з державним святом. «Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг об’єднав захисників та захисниць рідної землі та весь український народ. Наш прапор сьогодні – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Тож вітаю вас зі святом і бажаю незламної віри, наснаги, мирного неба та Перемоги!», – звернувся до присутніх очільник громади.

Крім того міський голова від імені голови Сумської обласної ради Віктора ФЕДОРЧЕНКА вручив Грамоту Сумської обласної ради  Катерині ЛУК’ЯНЕНКО, керівнику Школи танцю «VIVAT», голові благодійного фонду «Віварт +» за сумлінну працю, активну громадянську позицію, приближення Перемоги України, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики області та з нагоди відзначення Дня молоді.

Також від імені особового складу військової частини 3024 Національної Гвардії України нагородив Подякою Максима СЕРДЮКА за допомогу у відсічі збройної агресії зі сторони російської федерації, розумну ініціативу, наполегливість, та з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України.

Під час наради заслухано звіти:

начальника управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олени ГРЕБЕНЮК про стан виконання рішення виконкому від 15.06.2022 № 49 «Про підготовку підприємств, установ та організацій Роменської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, питання залишене на контролі;

в.о. начальника управління соціального захисту населення Роменської міської ради Вікторії ГОНЧАРЕНКО про роботу комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, утвореної рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 17.02.2021 № 44, роботу комісії визнано задовільною.

Заступник міського голови Василь МАРЮХА доповів про стан виконання доручення міського голови щодо забезпечення дровами закладів культури, освіти та охорони здоров’я. Так, КНП «ПМСД міста Ромни» РМР заготівлю дров для структурних підрозділів в сільській місцевості проведено в повному обсязі. Щодо закладів культури, до кінця тижня планується завезти дрова для Пустовійтівського будинку культури, після чого заготівля дров буде завершена в повному обсязі. Заклади освіти забезпечені дровами на 52 %, це пов’язано із проведенням закупівель через тендерні процедури, завершити закупівлі планується до середини вересня.

Головний лікар КНП «ПМСД міста Ромни» РМР Світлана ШВАЙКА поінформувала, що рівень захворюваності на COVID-19 тримається на тому самому рівні; було отримано сто доз вакцини компанії Johnson & Johnson, яка вже використана в повному обсязі; очікується надходження ще двохсота доз цієї ж вакцини, проте, пріоритет при вакцинації надаватиметься військовослужбовцям.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ наголосив начальнику відділу освіти Роменської міської ради Ірині ІВНИЦЬКІЙ на необхідності більш ретельної підготовки до 2022-2023 навчального року, у закладах освіти «очне» відвідування запроваджувати лише за умови належним чином обладнаного укриття.

Заслухано також звіти про актуальні питання роботи окремих управлінь, установ, підприємств.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.