ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

13.12.2022 в 11:54

Сьогодні на оперативній нараді при міському голові відзначили грамотами учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії  Роменської міської територіальної громади.
За мужність, самовідданість, високий професіоналізм у боротьбі з невидимим ворогом та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС нагороджено Лідію ШКРОМИДУ, Миколу КРАВЦОВА та Василя КОСТЯНЕНКА.

Обов’язкове питання порядку денного – нагальні питання життєдіяльності громади. Керівники комунальних підприємств, установ та закладів звітували про вжиті заходи для забезпечення безперебійної роботи в умовах припинення електропостачання.

Директори КП «Ромникомунтепло» РМР» Віталій МЕГА та КП «Ромнитеплосервіс» РМР Володимир БЄСЕДА поінформували, що до 01.01.2023 на всіх котельнях будуть встановлені генератори резервного живлення. Міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив Віталію МЕЗІ та Володимиру БЄСЄДІ на їх персональній відповідальності щодо забезпечення безперебійної роботи котелень, недопущення розмерзання систем опалення в будинках; окрім того, від мешканців громади надходять численні звернення з вимогами проведення даними підприємствами перерахунків за послуги з теплопостачання з врахуванням припинення роботи котелень при відключенні електропостачання. Віталій МЕГА запевнив, що всі рахунки населенню обраховані лише за фактичні години роботи котелень, тобто, час, коли не було електроенергії і тепло не подавалося, до рахунків не включався; на підприємстві ведеться журнал припинення електропостачання по кожній котельній.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ зазначив, що в будь якому випадку мешканці громади повинні отримувати від керівників комунальної сфери правдиві, обґрунтовані та зрозумілі відповіді та роз’яснення. Він особисто намагається відповідати на всі телефонні дзвінки громадян, в разі неможливості взяти слухавку в певний момент – передзвонює. Такого ж свідомого ставлення до звернень мешканців громади він очікує від усіх без виключення керівників та спеціалістів комунальних підприємств, установ, організацій.

Директор КП «Ромнитранссервіс» Анатолій КОТЛЯРОВ поінформував, що суб’єкти господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення на міських та приміських маршрутах, сформували тижневий запас палива.

Щодо забезпечення безперебійного водопостачання в громаді доповідала заступник директора КП «Міськводоканал» РМР» Леся ФЕСУН. На підприємстві також сформовано запас пального та є в наявності генератори резервного живлення. Олег СТОГНІЙ зазначив, що в даний час вирішується питання щодо відокремлення таких критичних об’єктів інфраструктури як Процівський водозабір від електромереж, які подають електроенергію в житловий сектор.

Обговорено також умови роботи освіти, культури тощо.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.