ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

27.09.2022 в 14:51

На оперативній нараді при міському голові згідно порядку денного заслухано звіти:

начальника загального відділу Лесі СТОЯН про стан виконання розпорядження міського голови від 26.11.2021 № 215-ОД «Про усунення недоліків з виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади стосовно забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян»; у Виконавчому комітеті Роменської міської ради запроваджено централізовану реєстрацію звернень громадян; всього станом на 01.09.2022 зареєстровано 860 звернень, в тому числі 486 – письмових звернень, що надійшли до Виконавчого комітету Роменської міської ради, 318 – з державних установ: «Урядова гаряча лінія» та «Сумський обласний контактний центр», 42 – з особистих прийомів міським головою та його заступниками,  14 – з телефонних «гарячих ліній»; питання залишене на контролі;

начальника управління фінансів Роменської міської ради Тетяни ЯРОШЕНКО про стан виконання розпорядження міського голови від 11.10.2021 № 179-ОД «Про утворення робочої групи з вивчення резервів наповнення та ефективності використання коштів бюджету Роменської міської територіальної громади»; в умовах воєнного стану робота спрямовується, зокрема, на ефективне використання бюджетних коштів; дане розпорядження зняте з контролю.

На сьогоднішній день одним із найактуальніших питань є підготовка до осінньо-зимового періоду. Звітували щодо цього керівники комунальних підприємств, установ та організацій. Зокрема, заступник директора КП «ККП» РМР» Олександр БУТОВИЧ доповів про стан підготовки техніки, яка залучатиметься до робіт з благоустрою громади.

Міський голова Олег СТОГНІЙ повідомив, що до нього надійшло звернення щодо брудного салону автобусу на міському маршруті № 9, зробив щодо цього зауваження Олександру БУТОВИЧУ, наголосив керівнику КП «Ромнитранссервіс» Анатолію КОТЛЯРОВУ на необхідності здійснення контролю за чистотою в автобусах, які здійснюють міські та приміські пасажирські перевезення.

Начальник відділу освіти Роменської міської ради Сумської області Ірина ІВНИЦЬКА поінформувала, що поступово збільшується кількість дітей, які навчаються «очно» в загальноосвітніх навчальних закладах. Так, на початок навчального року «очно» навчалися лише близько 1,5 тисяч дітей (25 %), на сьогоднішній день їх кількість зросла до 3,0 тисяч осіб, що складає понад 50 %.

Головний лікар КНП «Роменська ЦРЛ» РМР Валентина ГУНЬКОВА наголосила присутнім на необхідності дотримання протиепідеміологічних заходів – маскового режиму та вакцинації. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває 22 хворих середньої тяжкості на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Заслухано також звіти про інші актуальні питання роботи окремих управлінь, установ, підприємств.

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.