ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

16.11.2021 в 18:37

Очільник громади Олег СТОГНІЙ вітальними словами з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку розпочав оперативну нараду. Висловивши слова щирої подяки за самовіддану працю, високий рівень професіоналізму, незгасиму творчу енергію у роботі, яка заслуговує на високе визнання та пошану, міський голова вручив Грамоту Виконавчого комітету Роменської міської ради колективу міськрайонної радіостудії «Ромен»  в особі Людмили ВАСИЛЕНКО.

Під час наради обговорили питання  поширення коронавірусної  хвороби в громаді.

За інформацією головного лікаря КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР Валентини ГУНЬКОВОЇ, на сьогоднішній день кількість госпіталізованих значно зменшилась, це пов’язано із тим, що у Недригайлові розгорнуто 45 «ковідних» ліжок. Наразі на амбулаторному лікуванні перебуває 73 хворих, за добу померло 3 особи (1 – в реанімації, 2 – в інфекційному відділенні); з 01 по 16 листопада після одужання виписано  136 осіб, з них померло 21 ( із усіх хворих лише 3 були вакциновані).

Головний лікар КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР Світлана ШВАЙКА повідомила, що  ситуація із захворюваністю вийшла на «плато», тобто, почався рух до стабілізації. Вкотре  зазначила, що єдиним шляхом попередження тяжких наслідків COVID-19, а особливо штаму «Дельта», є вакцинація, яка дозволяє зберегти своє здоров’я, рідних, близьких та оточуючих.

Завідувач сектору охорони здоров’я Юлія САВЧЕНКО зазначила, що за інформацією Держпродспоживслужби, станом на 15.11.202, у громаді 711 осіб активних хворих  на COVID-19, на амбулаторному лікуванні перебуває 692 особи, протягом тижня померло 9 чоловік. Триває кампанія з вакцинації:  всього щеплено 23568 осіб ( 42% від чисельності населення громади), в тому числі  двома дозами – 15719 осіб. Наголосила, що перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01 листопада 2021 року доповнено додатковими категоріями осіб, які підлягають обов’язковому щепленню, це працівники:

– підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

– установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

– підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2015 року № 83.

Крім того, у ході оперативної наради були розглянуті питання щодо роботи інших підпорядкованих структур, які відповідають за забезпечення життєдіяльності громади.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.