ВЧИЛИСЯ ВИРІШУВАТИ КОНФЛІКТИ МИРНИМ ШЛЯХОМ

22.09.2022 в 16:49

Сьогодні в Центральній міській бібліотеці для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича для працівників культури Роменської міської ради відбувся тренінг «Посилення спроможності громад щодо вирішення конфліктів мирним шляхом».

Мета тренінгу – формування здатності до конструктивного вирішення конфліктів та підтримки миру з особливою увагою до участі жінок в процесах прийняття рішень та вирішенні конфліктів.

Учасники опрацювали поняття «мир», «відновний підхід», «конфлікт»; звернули увагу на ґендерні аспекти конфліктів та викликів впровадження принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в громаді в період війни; підвищили рівень базових знань з конфліктології та рівень обізнаності щодо цінностей відновного підходу для вирішення конфліктів мирним шляхом; потренували вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом на основі цінностей відновного підходу.

Валентина ЖОГЛО, директор Роменського центру соціальних служб, тренерка-посередниця Національної мережі ГО «Ла Страда – Україна» презентувала учасникам тренінгу  стадії розвитку конфлікту, підходи та шляхи його вирішення, розкрила модель реагування на конфлікт у контексті відновлюваної культури.

Учасники відзначили, що тренінг був цікавим, корисним і актуальним.

Тренінг проведено в рамках реалізації проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні за програмою Фонду протидії конфліктам, безпеці та стабільності на 2022–2023 роки» на замовлення Уряду Великобританії та Північної Ірландії у співпраці з Громадською спілкою «ЦЕНТР ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ».

За повідомленням Роменського міського центру соціальних служб РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.