ВАУЧЕР – ВАШ ШАНС НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

28.03.2023 в 16:32

Сьогодні відбулася зустріч з представниками Роменської філії Сумського обласного центру зайнятості з питань запровадження ваучерів на навчання.

На заході були присутні керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, представники відділів та старости Виконавчого комітету Роменської міської ради.

Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з механізмом видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці; зупинились на інформації щодо категорій громадян, яким можуть бути видані ваучери; нагадали перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, за якими можна отримати ваучер на навчання.

Під час зустрічі відбулась плідна дискусія щодо опрацювання механізму залучення певних категорій населення Роменської громади до навчання за рахунок ваучера. Зазначимо, що механізм видачі особам ваучерів визначає Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентноспроможності осіб на ринку праці (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207).

За більш детальною інформацією щодо переліку професій, навчальних закладів тощо можна ознайомитися сайті: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Роменської філії Сумського обласного центру зайнятості за телефонами: (05448) 5 27 98, (05448) 5 11 50, (05448) 5 11 63, (05448) 5 11 68.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.