УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «МИСТЕЦТВО, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ» ПРИСВЯЧЕНЕ ДНЮ ОХОРОНИ ПРАЦІ У 2024 РОЦІ

07.05.2024 в 08:48

Умови онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.

До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

  • Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;
  • Художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;
  • Малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;
  • Відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).

Роботи мають відповідати заявленій темі. Роботи на інші теми до участі не допускаються.

Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» за посиланням: https://work-competition.netlify.app/ та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. В такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.

Конкурс відбувається в два етапи: обласний та національний.

Роботи приймаються до участі у конкурсі з 28 квітня по 25 червня включно шляхом реєстрації та завантаження на порталі.

Роботи, що були завантажені учасниками на порталі, автоматично перенаправляються на електронну пошту журі відповідної області.

Для оцінки робіт при міжрегіональних управліннях Держпраці створюються обласні журі за участі представників соціальних партнерів, органів місцевої влади та/або місцевого самоврядування тощо.

Журі міжрегіонального управління Держпраці оцінює зміст робіт на відповідність заявлений темі та визначає переможців І етапу.

Оцінювання робіт здійснюється з урахуванням віку учасника. Роботи учасників, що народилися після 1 січня 2013 року, оцінюються в окремій категорії. Не пізніше наступного дня після заключного засідання журі роботи – переможці І етапу надсилаються Держпраці для розміщення на порталі для онлайн голосування.

 Про перемогу на І етапі учасники повідомляються обласним журі в день заключного засідання журі шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту та розміщення відповідної інформації на веб сайті відповідного міжрегіонального управління Держпраці.

Переможці конкурсу нагороджуються відзнаками Держпраці та відповідного міжрегіонального управління Держпраці. Інформація про переможців конкурсу розміщується на інформаційних ресурсах Держпраці, міжрегіональних управлінь та партнерів.

                                                                                                   За повідомленням відділу з контролю за

додержанням законодавства про працю та   

зайнятість населення Виконавчого комітету

                                                                                  Роменської міської ради

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.