Учитель року-2020

25.11.2019 в 16:21

22 листопада 2019 року у відділі освіти Роменської міської ради відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців, лауреатів та учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

Щорічний конкурс «Учитель року» направлений на виявлення та підтримку творчої праці вчителів, підвищення їхньої педагогічної майстерності та популяризації досвіду учасників серед освітян. Цього року він проводиться у 25-те.

У І етапі конкурсу брали участь 11 педагогічних працівників.

Учасниці номінації “Зарубіжна література”:

Богуславець Олена Віталіївна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5;

Ізергіна Наталія Володимирівна, вчитель Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

Каленська Оксана Анатоліївна, вчитель Миколаївської ЗОШ I-III ступенів;

Пінчук Ніна Михайлівна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів № 8.

Учасниці номінації “Початкова освіта”:

Луць Віта Анатоліївна, вчитель Погожокриницького НВК;

Нікон Віта Миколаївна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

Оробченко Тетяна Борисівна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11;

Площик Тетяна Олексіївна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6;

Покутня Наталія Василівна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;

Субота Оксана Анатоліївна, вчитель Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

Сугак Тамара Василівна, вчитель Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

Усі учасники є професіоналами своєї справи, які чесно боролися за результат. Але у кожному конкурсі є переможці. До фіналу вийшли по 3 учасники з кожної номінації, які набрали найбільшу кількість балів за підсумками двох випробувань у І етапі.

Конкурсанти та члени журі плідно працювали протягом тижня з 15 по 22 листопада. Нелегким був шлях для фіналістів. Учасниці демонстрували педагогічну майстерність у таких випробуваннях: «Тестування», «Практична робота», «Методичний експромт», «Проєкт», «Майстер-клас», «Методичний практикум» та «Урок». Кожен етап конкурсу був по-своєму цікавим, творчим та креативним.

21 та 22 листопада 2019 року на базі Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.  П.І.Калнишевського  та Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім.  акад.. А.Ф. Йоффе  відбулося основне та останнє випробування для конкурсантів – «Урок».

Уроки учасників конкурсу були особливими: мали своє обличчя, ауру, навчальні, розвиваючі та виховні цілі. Використання сучасних освітніх технологій та нових підходів до викладання предметів зацікавило як членів журі, так і учнів, з якими педагоги на уроці бачилися вперше.

По завершенню творчих випробувань методична служба міста Ромни запросила конкурсантів, членів журі, керівників закладів освіти на урочистості вшанування педагогів, які успішно склали іспит на компетентність та стали переможцями, лауреатами та учасниками І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Голова журі, начальник відділу освіти Роменської міської ради Ірина Івницька привітала учасників конкурсу та наголосила, що усі учасниці конкурсу – найкращі вчителі міста, вони уже є переможцями, бо саме ці вчителі бажають змінити освіту, тому починають з себе, здобуваючи неабиякий досвід і підтверджуючи свою професійну майстерність. Подякувала усім педагогічним колективам та керівникам шкіл за підтримку та допомогу у проведенні конкурсу.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена Шаповалова відзначила, що особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе й своїх учнів здобув особисту перемогу.

Про організацію, порядок та особливості проведення І туру конкурсу розказала завідувач методичним кабінетом відділу освіти Роменської міської ради Галина Мальцева. Вона подякувала усім за теплу та дружню атмосферу конкурсу, за командні та партнерські відносини, наголосивши, що для переможців конкурсу творчі іспити ще не завершилися. Попереду підготовка до ІІ (регіонального) туру вчительських змагань та нові випробування.

І ось довгоочікуваний момент: бурхливими оплесками вітають переможців! За підсумками випробувань у І (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» перемогу у номінації «Початкова освіта» здобувала Тетяна Оробченко, у номінації «Зарубіжна література» – Наталія Ізергіна.

Дипломи, грамоти, подяки та подарунки від відділу освіти, квіти від колег, оплески, щирі посмішки – все було в цей святковий день. Василь Ремінець, голова профспілки працівників освіти міста та району, за  професійну роботу вручив подарунки членам журі та подякував за роботу.

І (зональний) тур «Учитель року-2020» позаду. Дякуємо усім, хто був разом з нами. Нехай Ваша повсякденна кропітка праця буде щедрою на нові ідеї та мудрі, далекоглядні рішення, що допоможуть виконати поставлені завдання та досягти визначеної мети!

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.