ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ У ВЕЛИКОБУБНІВСЬКОМУ СТАРОСТАТІ

15.02.2023 в 16:30

Сьогодні 15 лютого 2023 року у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-річчя виведення радянських військ з Афганістану в центрі села Великі Бубни біля пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам працівниками КЗ РМР Великобубнівський БК та Великобубнівської бібліотеки-філії РМР був проведений  мітинг-реквієм «Війна – це біль, війна пекуча пам’ять».

На заході були присутні і виступили з промовою міський голова Олег СТОГНІЙ,  директор ТОВ “Агрофірма “Лан” Володимир КИРИЧОК, старости виконавчого комітету Роменської міської ради Любов БУША і Юрій КОРНУХ, воїни-інтернаціоналісти.

Будь-яка війна – справа ганебна, кривава. Вона не потрібна ні українському, ні жодному народові світу. Ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами. Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов’язок. В цей день, молімося за душі полеглих воїнів в Афганістані, і за теперішніх захисників Батьківщини!

Щиро вітаємо воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Бажаємо Вам і Вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!

За повідомленням Великобубнівського старостинського округу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада  👉 ” https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.