У Ромнах відбулось  обов’язкове для усіх учасників зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

01.07.2020 в 09:08

У вівторок  30.06.2020  відбулось  обов’язкове для усіх учасників зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до закладів вищої освіти, а також за бажанням учасника, як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови.

 Для проходження тестування з української мови і літератури в м. Ромни зареєструвалося 986 бажаючих, для яких було створено 66  аудиторій у 4 пунктах тестування (ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського). Участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 719 чол.  – це 73 % від загальної кількості зареєстрованих..  

Випадки недопуску учасників до складання ЗНО з української мови через відсутність документів або за станом здоров’я відсутні.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини,  можуть до 06 липня подати до Харківського  центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.