У ПРИМІЩЕННІ РОМЕНСЬКОГО МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЦЕНТР МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВІД COVID-19

27.10.2021 в 16:14

З 27 жовтня у м. Ромни розпочав роботу додатковий Центр масової вакцинації населення в Роменському міському будинку культури за адресою б-р Шевченка,6, де за дві години роботи провакциновано більше 30 осіб.

Рішення щодо відкриття Центру прийнято з метою розмежування потоків хворих на огляд до лікаря і здорових, що бажають вакцинуватися у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації і  оголошенням на території Cумщини червоної зони.

Медики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у Центрі вакцинації працюватимуть без вихідних, а саме: з понеділка по п’ятницю з 13.00 до 16.00, субота, неділя з 09.00 до 12.00.

Там, у спеціально відведеному місці, можна  зробити вакцинацію від COVID-19 всім бажаючим без попереднього запису. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон.

Додатковий пункт дозволить розвантажити приміщення ЦПМСД від великого скупчення людей. Вакцинація стане ще доступнішою для людей.

Звертаємо увагу, що для запису на щеплення від коронавірусної інфекції у зручний для вас час можна за телефоном 0688273449 або через сімейного лікаря.

Бережіть себе, своїх близьких і лишайтеся здорові!

За повідомленням сектору охорони здоров’я

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.