У Ромнах презентували лекцію “Скіфські воїни Лісостепу. Посулля”, в рамках проекту Сергія Червінського “Скіфський Воїн”.

08.10.2019 в 08:11

На запрошення  Вікторії Мурич, депутата  Сумської обласної ради, наукового співробітника Роменського краєзнавчого музею завітав видатний історик, один з кращих знавців «скіфських часів» України,  Сергій Червінський.

“Скіфські воїни Лісостепу. Посулля” , саме таку тему презентував роменцям пан Сергій. Зі своєї особистої колекції  було демонстровано зброю скіфів (скіфські мечі – акінаки). Присутні мали змогу буквально доторкнутися до історії, потримавши в руках безцінні експонати минулого.

Про особливості поховання, спосіб життя, виготовлення зброї та багато цікавого дізналися з виступу лектора. Багато охочих долучились до дискусії.

У рамках заходу презентовано та подаровано книгу Гладкого М. В. “Містерії скіфів та Знахар Еллади”, яку всі бажаючі мають змогу почитати в міській бібліотеці. У книзі описана історія, правда про наше минуле, про джерела нашого походження і нашої культури, яка представлена артефактами скіфської доби.

 

На заході були присутні секретар міської ради Валерій Мицик, представники районної влади, вчителі історії, дослідники, учні.

Сподіваємося це не остання зустріч Сергія Червінського з роменцями. Чекаємо на нові подорожі в минуле.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.