У Ромнах презентували електронний шкільний щоденник, який дозволяє спростити освітній процес і в режимі реального часу отримувати інформацію про шкільну діяльність

12.02.2020 в 16:50

До нашого міста прибули представники литовської інформаційної компанії –  “NEVDA”, з презентацією електронного шкільного щоденника, яким користуються більше 80% шкіл Литви.

Керівник офісу компанії  Nevda –  Суржа Анна та представник Вільнюської торгово – промислової та ремісничої палати Крайсвітній Петро презентували дію елктронного щоденника для загальноосвітніх шкіл міста, керівництва міста та депутатського корпусу.

Можливості електронного щоденника дають змогу відслідкувати оцінки, відвідуваність, розклад уроків, навчальні матеріали, домашнє завдання, аналітику (по класах, школі, предметах, триместрах і півріччях), провести опитування, вести листування у форматі чату, надсилати довідки та документи в електронному форматі. Такий щоденник враховує специфіку всіх типів шкіл(навчальні класи, середню освіту, спец. класи, профільне та індивідуальне навчання), здійснює зарахування в навчальний заклад, інформує про позакласну роботу, соціальні проекти, партнерські програми.

Таку електронну систему вже запроваджено в багатьох містах України, у Сумській області  в  Тростянці.

Під час презентації проектів представники литовської компанії наголошували, що зацікавлені у співпраці з нашим містом та відкриті до будь-яких пропозицій.

“Система дозволяє спростити освітній процес та в режимі реального часу отримувати інформацію про шкільну діяльність всім сторонам процесу, будемо разом  намагатися змінити наше місто на краще”, – підсумував очільник міста Сергій Салатун.

Школи мають час визначитися та подати заявки до відділу освіти на участь в пробному тестуванні системи електронного щоденнника.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.