У Ромнах мобільні групи продовжують перевіряти дотримання вимог карантину

17.12.2020 в 16:49

З метою  контролю за дотриманням карантинних вимог на території міста, розпорядженням міського голови створена оперативна мобільна група, до складу якої входять представники структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету,  Держпродспоживслужби і міського відділу поліції.

Мобільна група систематично проводить обстеження магазинів, закладів ресторанного господарства та об’єктів побуту і інших платних послуг з питання виконання установлених протиепідемічних заходів під час роботи в умовах карантину. Це насамперед наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів, наявність супровідних документів на ці засоби (сертифікати якості чи відповідності та документи, що засвідчують факт і дату їх купівлі), ведення обліку використання дезінфікуючих засобів, наявність розмітки в приміщенні, де перебувають клієнти, та інформації про допустиму кількість осіб, які одночасно можуть перебувати в приміщенні, забезпеченість персоналу засобами індивідуального захисту та інші заходи, які встановлені для даного об’єкту господарювання.

Всього з кінця  червня 2020 року мобільною групою обстежено  540 об’єктів сфери бізнесу. За результатами обстежень представниками Роменського управління ГУ ДПСС складено 81 адміністративний  протокол  та винесено 27 приписів про порушення протиепідемічних заходів.

У зв’язку з передноворічними святами та збільшенням кількості покупців особлива увага звертається на заповненість торгівельних залів  з розрахунку 1 особа на 10 м. кв. торгівельної площі.

Звертаємось до керівників підприємств, приватних підприємців та  громадян міста  бути свідомими та не наражати один одного на небезпеку. Протидія хворобі – це наша спільна громадянська відповідальність!

За повідомленням Управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.