У Ромнах мобільні групи посилено перевіряють заклади торгівлі

29.03.2021 в 11:02

Такі групи щодня перевіряють дотримання протиепідемічних заходів в  закладах торгівлі  та інших об’єктах, робота яких дозволена при «червоному» рівні карантину. Також перевіряється  дотримання карантинних обмежень в роботі закладів громадського харчування та непродовольчих магазинів. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення.

В ході проведення рейдів членами мобільної групи  проводиться  роз’яснювальна робота серед  суб’єктів господарювання  та громадян щодо правил дотримання карантину та виконання протиепідемічних заходів.

За результатами сьогоднішнього  рейду було обстежено 7 закладів торгівлі  наряду з чим також проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота. Разом із тим, члени мобільної групи склали один акт щодо виявлених порушень карантину – у продовольчому магазині, так як були відсутні дезінфікуючі засоби для вологого прибирання і був відсутній відповідний графік. Також по вул.Соборній в одному з продуктових  магазинів були відсутні маркування на підлозі соціальної дистанції на відстані 1,5 м між покупцями.

 

Коментарі
Всього коментарів: 1

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.