У РОМЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01.06.2022 в 13:36

День захисту дітей – міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти – це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту, особливо в умовах воєнного стану. 

У рамках заходів присвячених Дню захисту дітей практичним психологом Роменського міського центру соціальних служб Наталією МАКАРЕНКО проведено для учнів старших класів ЗОШ № 11 онлайн вебінар «Безпечне користування інтернетом». До вебінару було залучено 22 учні.

У ході презентації увага дітей зверталася на правила безпечної поведінки в мережі інтернет. Обговорили як використовувати безпечно соціальні мережі та яка небезпека може чатувати на дітей.

З метою соціоемоційної підтримки підлітків під час війни 30.05.2022 року для прийомних дітей та вихованців дитячого будинку сімейного типу психологом центру проведено тренінгове заняття із застування арт-технік. Дівчата та хлопці краще пізнали себе, розвинули навички комунікації, навчилися керувати власними емоціями та розуміти емоції інших та працювати в команді.    

01.06.2022 року зі студентами Роменського фахового коледжу КНЕУ спеціальності «Соціальна робота», які на даний час проходять практику в центрі, говорили про критичне сприйняття інформації під час війни та розглянули гайд самодопомоги у воєнний час. Студенти оволоділи ресурсними техніками, які допомагають відновити рівновагу у стресовій ситуації.

 За повідомленням Роменського міського центру соціальних служб

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.