У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

09.03.2023 в 09:30

День народження Тараса Григоровича Шевченка – це день, коли українці вшановують пам’ять видатного поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

У ці дні українці об’єднується, щоб не забувають своє коріння та бути готовими до останнього подиху боротися за права та свободи, так як це робив Пророк України у творчості та житті.

9 березня з нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка  керуючий справами виконкому, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови Роменської районної ради, депутати обласної та міської рад, працівники відділів Виконавчого комітету РМР, структурних підрозділів РМР та небайдужі мешканці громади з глибокою повагою та шаною поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзаря.

Відчуття спільної єдності, гордість за свою націю та невмирущу творчість українського поета доводять, що національна свідомість важлива для розвитку країни та її майбутнього.

За свої 47 років життя Тарас Шевченко став відомим творцем, мислителем, а головне – борцем за незалежність України. Його палке слово, пройняте любов’ю до свого народу, нині залишається життєдайним джерелом, потужним стимулом національного і духовного відродження України.

Вшанування пам’яті величної постаті українського народу, є свідченням того, що мешканці громади пам’ятають свою історію та шанують національних Героїв. А творчість Шевченка Т.Г. підтримує вільний дух і незламну волю українського народу у боротьбі з окупантом.  

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.