У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29.08.2023 в 10:00

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже в серпні 2014 року на соняшникових полях під Іловайськом полягло багато українських воїнів.

Так, сьогодні у Роменській міській територіальній громаді вшанували полеглих покладанням квітів до Стели загиблим воїнам та до Меморіального знаку героям-борцям за незалежність України.

Хвилиною мовчання керівництво громади, депутати міської ради, представники правоохоронних органів, Виконавчого комітету Роменської міської ради, структурних підрозділів Роменської міської ради вшанували подвиг полеглих захисників українсько-російської війни і світлу пам’ять мирних українців, які загинули від рук ворога.

Цього скорботного дня висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних.

Освітяни громади поклали квіти до  меморіальних дошок, встановлених на честь загиблих  захисників Батьківщини, випускників навчальних закладів. Вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання та добрим словом.

Також у населених пунктах територіальної громади старости Виконавчого комітету Роменської міської ради спільно із жителями поклали живі квіти до місць поховань та пам’ятних місць, вшановуючи подвиг захисників миру.

Пам’ятаймо про наших полеглих Героїв… Поки ми їх пам’ятаємо, доти вони живуть разом з нами!

Дух свободи і патріотизму – це наша сила і віра!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.