У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ДЗЮДО «КУБОК ПЕРЕМОЖЦІВ»

10.06.2024 в 08:04

07 червня  2024  року в спортивному комплексі ім. Володимира Окіпного відбувся відкритий турнір Роменської міської територіальної громади з дзюдо «Кубок переможців»

Цього року в змаганнях взяли участь 10 команд, а це близько 250 учасників з Сумської, Чернігівської та Полтавської областей. Нашу громаду представляли вихованці відділення дзюдо Роменської дитячо-юнацької спортивної школи ім. В. Гречаного.

Зі словами привітання до учасників та гостей турніру звернулися   Сергій КОЛЕСНІЧЕНКО – віцепрезидент федерації дзюдо України та віцепрезидент федерації дзюдо Сумської області,  Дмитро КІРЮХІН –  депутат обласної ради, почесний президент федерації дзюдо Роменщини, Ірина ІВНИЦЬКА- начальник відділу освіти  Роменської міської ради та Наталія БОГДАН – представниця благодійного фонду ТОВ «МХП Урожайна країна», які побажали учасникам міцного здоров’я, чесної та безкомпромісної боротьби, вдалого виступу та вдосконалення спортивної майстерності. Окремо Дмитро Євгенійович подякував тренерам і батькам за підтримку розвитку спорту та пропаганду здорового способу життя, адже у такий скрутний для України час, вони мають бажання та знаходять можливість брати участь у змаганнях.

На початку змагань найкращі спортсмени за підсумками 2023 – 2024 навчального року  нагороджені грошовими преміями та цінними подарунками.  

Своїми показовими виступами всіх присутніх вразили вихованці відділення дзюдо Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного: Мілена КУХАРЬ, Вікторія ГРИЦЕНКО та наймолодші вихованці: Поліна БОГУШ, Вероніка АРТЮХ та Микола ДОРОШЕНКО.

Переможцями та призерами змагань стали:

І місце – Софія АРТЮХ, Тетяна КАНАКОВСЬКА, Дарина АРТЮХ, Єлизавета КОВТУН, Олексій КНИШ, Єгор ЄВЧЕНКО, Мирон БАЛЯБА, Давид ХАРИНА Іван ШАРАПОВ, Назар ОСТАПЕНКО, Тимофій ВІВДЕНКО, Володимир ПАСЮКОВ, Владислав ЛУКАШ, Матвєй ДОРОШЕНКО, Зореслав СЕМЕНЕНКО, Артур ГИРЯ, Артем ЗАМУРА.

ІІ місце – Поліна ПОЛЕЖАЙ, Олександра ПЕТРАШ, Маргарита ЯРЕМЕНКО, Данило ШАРАПОВ, Микола ДОРОШЕНКО, Іван НАЗИМКО, Іван ХАРІН, Костянтин ЛОБОДА, Кіріл КУХАР, Захар ПРИМАК.

ІІІ місце – Діана АРТЮХ, Кіріл ТОВЧИГРЕЧКА, Арсен БОЙКО, Артем ГІЗАТУЛІН,  Назар ГРИЦЕНКО,  Денис СТРЕЛЬЧЕНКО, Ярослав ПЕТРАШ, Іван ОЛЕКСЕНКО, Назар КУЗЬМЕНКО.

За підсумками змагань І загальнокомандне місце посіла команда м. Ромни, ІІ місце – команда м. Прилуки та ІІІ місце – команда ДЮСШ «Динамо» м. Суми.

По закінченню турніру переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Федерації Дзюдо Роменщини, та цінними призами від спонсорів.

Команду Роменської міської територіальної громади підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр і Дмитро БОГУШІ.

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань, бажаємо подальших перемог не тільки на борцівському килимі, а і за його межами.

Дякуємо Збройним силам України  за змогу проведення турніру з дзюдо,  бажаємо воїнам – захисникам витримки в цей нелегкий для  країни час та швидкої перемоги над ворогами нашої України.

За повідомленням Відділу молоді та спорту

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.