У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ АКЦІЯ “ПОСАДИ ДЕРЕВО”

02.11.2022 в 12:26

Українці продовжують не лише мужньо боронити свою державу, а й намагаються тримати міцний тил, підтримувати своï населені пункти і дбати про них.

Уже вкотре цієї осені працівники виконавчого комітету Роменської міської ради змінили свою звичну роботу за комп’ютерами та з документами на облаштування зелених зон нашої громади. Зважаючи на перерви в електропостачанні та відсутність мережі Інтернет учасники заходу використовують робочий час задля потрiбноï та доброї справи.

Паркова зона – це спеціальна обмежена природна або штучна територія, виділена переважно з метою рекреації, відпочинку. Територія де людина в сучасному урбанізованому світі може хоча б трішки побути у гармонії з природою. Тож, завдяки ініціативі очільника громади Олега СТОГНІЯ у міському парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка було висаджено 100 дерев: 50 дубів та 50 ясенів.

Зелені насадження не лише прикрасять дану локацію, а й сприятимуть поліпшенню його санітарно-гігієнічного стану та зменшать шум в житлових кварталах, позитивно вплинуть на формування клімату.

Ми прагнемо виховати любов до довкілля заради майбутнього нашої країни, громади, нас і наших дітей, які в ній живуть!

Сьогодні попрацювали із завзяттям і результат того вартий!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.