У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ СЛУЖБА ОСВІТНЬОЇ БЕЗПЕКИ

24.01.2024 в 13:00

22 січня 2024 року в м. Ромни стартував проєкт «Офіцер служби освітньої безпеки», що реалізується за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.

Метою даного проєкту – є захист дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створити безпекове середовище після війни.

Чотири офіцери поліції Роменського районного відділу поліції стали на варту безпечного освітнього процесу в закладах освіти.

Офіцер служби освітньої безпеки – це не охоронець, а фахівець з питань безпеки в освітньому закладі. Окрім поліцейських навичок та виконання протоколу безпеки, він матиме знання з психології дитини, аби розуміти її та за потреби вчасно допомогти та вжити необхідних заходів.

Керівництво Роменського районного відділу поліції проінструктувало офіцерів безпеки та представили їх директорам шкіл. Під час зустрічей напрацювали алгоритм спільної роботи поліцейських та адміністрації навчальних закладів.

Співробітники поліції приступили до виконання нових повноважень, до яких входить: пропускний режим, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення.

Крім того офіцери безпеки будуть проводити профілактичні бесіди з дітьми у освітньому закладі, зокрема про загрозу вибухонебезпечних та будь-яких невідомих предметів, з якими дитина може стикнутися.

Нова модель освітнього правопорядку покликана забезпечити безпечне середовище, в якому зростатимуть діти.

Безпека наших дітей – це безпека нашої держави!

За повідомленням відділу освіти РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.