У МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

19.01.2021 в 16:04

На черговій оперативній нараді 19.01.2021, яку провів очільник міста Олег СТОГНІЙ було розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, освіти, житлово-комунального господарства. Усі учасники поінформували про результати роботи за минулий тиждень та заплановані завдання на поточний.

Начальник управління економічного розвитку Юлія ЯНЧУК поінформувала про заходи щодо забезпечення здійснення публічних закупівель, які проводились протягом року. За 2020 рік 11 розпорядників бюджетних коштів та 5 комунальних підприємств проводили публічні закупівлі, в тому числі з використанням електронної системи закупівель Prozorro в порядку, передбаченому чинним законодавством. Планова річна сума закупівель за кодами економічної класифікації складає 93931,922 тис.грн. За минулий рік укладено договорів закупівель товарів, робіт і послуг через систему Prozorro на суму 48561,842 тис.грн., за результатами конкурсних торгів на суму 38402,317 тис.грн., за прямими договорами на суму 23867,982 тис.грн. Сума фактично профінансованих укладених договорів складає 81679,189 тис.грн.

Головний лікар Роменської ЦРЛ Валентина ГУНЬКОВА доповіла про стан захворюваності на COVID-19 серед населення та зазначила, що в цілому по місту спостерігається низький рівень захворюваності на коронавірус.

Підсумовуючи роботу наради, Олег Анатолійович звернув увагу на необхідність постійного дотримання у роботі виконавської дисципліни та надав доручення заступникам щодо забезпечення сталої роботи у громаді.

По закінченню зустрічі міський голова привітав усіх присутніх з святом Водохреща та побажав здоров’я, миру й благополуччя.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.