У ГРОМАДІ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ОЧИЩЕННЯ АВТОШЛЯХІВ, ТРОТУАРІВ ВІД СНІГУ

29.01.2021 в 14:10

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, підприємствами, організаціями, установами, суб’єктами господарювання проводяться роботи з розчищення та посипки доріг, тротуарів, пішохідних доріжок та прилеглих територій.

Протягом кількох останніх діб для ліквідації негоди комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради у першу чергу, розпочато підсипку протиожеледною сумішшю спусків, підйомів, перехресть на автомобільних дорогах міста. Паралельно проводиться механізоване та ручне прибирання тротуарів і зупинок громадського транспорту. Наразі комунальники продовжують роботи, але за потреби відповідно до ситуації кількість техніки буде збільшуватися.

Відповідні заходи здійснюються й у віддалених частинах Роменської територіальної громади. Старости оперативно реагують на проблеми очистки доріг. Керівники розуміють, що від цього залежить життєзабезпечення мешканців краю. Тож до очищення доріг по населених пунктах району долучилася спеціалізована техніка підприємства ТОВ «МХП-Урожайна країна».

Звертаємо увагу водіїв не залишати свої автомобілі на узбіччях доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.