У 2021 РОЦІ ПЛАНУЄТЬСЯ РЕОРГАНІЗАЦІЯ ПЛАВИНИЩЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ У ГІМНАЗІЮ

03.03.2021 в 11:09

01 березня 2021 року робоча група з питань оптимізації мережі закладів освіти Роменської міської територіальної громади на чолі з заступником міського голови Оленою ЮРАКОВОЮ відвідала Плавинищенський ліцей. Питання, яке обговорювалось з педагогічним колективом закладу – це виконання Закону України «Про загальну середню освіту» в частині реорганізації загальноосвітніх шкіл у гімназії та ліцеї.

Плавинищенський ліцей по статуту має три ланки, але у зв’язку із відсутністю дітей у мікрорайоні обслуговування, у закладі 10 і 11 класів немає. Та і згідно з чинним законодавством статус ліцея може мати заклад, у якого не менше 4-х 10 класів на паралелі. Тому членами робочої групи було внесено пропозицію про реорганізацію ліцею у гімназію уже у 2021 році.

Після годинної конструктивної розмови, педагоги визнали, що виконувати ЗУ Про освіту доведеться, і що до 2024 року всі заклади загальної середньої освіти в Україні будуть реформовані. При відсутності старшої ланки у закладі, 2021 рік для с. Плавинище найбільш безболісний у плані пониження ступеню.

Робоча група продовжить роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості про реформування освітньої галузі.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.