ТРАДИЦІЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ОКІПНОГО

02.03.2021 в 11:13

27-28 лютого 2021 року в спортивному комплексі м. Ромни відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного.

У турнірі взяли участь команди: ДЮСШ м. Ромни-1, ДЮСШ м. Ромни-2, ДЮСШ м. Лохвиця, ДЮСШ СМТ Липова Долина, ДЮСШ м. Прилуки, ДЮСШ ім.П. Калнишевського.
На відкритті турніру були присутні: заступник міського голови Олена ЮРАКОВА, син Володимира ОКІПНОГО – Антон,а також товариші – Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ та Павло ПОМАРАН, начальник відділу молоді та спорту  Володимир МЕЛЬНИК, представник асоціації футболу Сумської області Сергій ПОЖАРОВ, директор ДЮСШ ім. В. Гречаного Ганна ВАСИЛЕЦЬ, які побажали учасникам міцного здоров’я, високих досягнень у спорті та перемог.

За результатами двох днів змагань у напруженій та безкомпромісний боротьбі звання чемпіона турніру виборола команда ДЮСШ м. Бахмач, ІІ місце посіла ДЮСШ м. Лохвиця, ІІІ – команда ДЮСШ м. Ромни-1.

Переможців та призерів змагань нагороджено  цінними призами, медалями та грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради.

За повідомленням відділу молоді та спорту

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.