ТЕПЛІ ВІТАННЯ Й УВАГУ ОТРИМАЛИ НАЙСТАРШІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

30.09.2022 в 09:11

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради проведено цикл заходів для слухачів Університету третього віку та підопічних відділення денного перебування.

Спільно з Роменським краєзнавчим музеєм організовано та проведено екскурсію «Овіяний славою Ромен» по визначних місцях рідного міста. Емоційно, креативно, з непідробною закоханістю в рідний край вела екскурсію Олена ЮСОВА – завідувач науково-освітнього сектору ДІКЗ «Посулля». Її розповідь супроводжувалась демонстрацією стародавніх фото, з яких величаво дивився на нас 1100 – літній Ромен.

У приміщенні бібліотеки ім. Йосипа Дудки відбулася дружня зустріч «Летять літа як білі журавлі, дзвенять як ті волошки в житі» для підопічних відділення денного перебування. Розпочав захід міський голова Олег СТОГНІЙ, який нагородив Грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради кращі колективи відділення: вокальний ансамбль «Співучі голоси» (акомпаніатори: Олександр МОВЧАН та Олександр БАКОВ) та гурток «Чарівна мить» Університету третього віку (викладач Софія СТРЕЛЬЧЕНКО).

Вітали людей поважного віку: директор Територіального центру Олена ШКРОМИДА та пастор церкви адвентистів 7-го дня Ігор ЧЕРНЕНКО, який неодноразово сприяв наданню гуманітарної допомоги підопічним Територіального центру. У ході заходу виступив улюбленець роменчан, вокальний ансамбль «Співучі голоси» з незмінним маестро Олександром МОВЧАНОМ. А колективом гуртка «Чаріана мить» була підготовлена виставка декоративно – ужиткового мистецтва. Своїм творчим доробком поділилася Софія СТРЕЛЬЧЕНКО – педагог з великої літери, на рахунку якої організація і проведення численних яскравих і неординарних свят та виставок.

Ми щиро завдячуємо усім людям старшого покоління за неоціненне багатство передане нам у спадок – досвід, знання, уміння та мудрість.

Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру, оптимізму і благополуччя!

За повідомленням Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.