СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ЯРМОЛИНЦІ: У ПІСНІ ДУШУ ВІДВЕСТИ

13.08.2021 в 21:35

                                                                                    Моє рідне село – щира батьківська хата,

                                                                                         Де знайомий до болю кожен кущик в саду,

                                                                                         Де зростали зі мною дерева крислаті…

                                                                                         Я до них із поклоном ще раз підійду.

 

Будь-який населений пункт України має свою історію, традиції та надбання. Кожен край славиться видатними та працьовитими людьми. Гарною нагодою згадати минуле, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є святкування Дня народження села.

Традиційно, 13 серпня, мешканці села Ярмолинці відзначають свято свого чудового та мальовничого куточка. От і сьогодні до свого рідного краю з`їжджаються люди, які тут народилися, виросли, набули певного життєвого досвіду, де відчули справжню материнську любов і турботу, цінні батьківські настанови.

У цей визначний день зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об`єднало одне спільне почуття – любов до своєї малої батьківщини.

На свято завітали й почесні гості: голова Роменської міської територіальної громади Олег  СТОГНІЙ, заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА, староста Виконавчого комітету Роменської міської ради Віктор БЕЗШТАНЬКО та директор ТОВ “Олава” Олексій ПРИЙМАК. З їх вуст пролунали теплі слова вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність кожному, хто своє життя присвятив становленню й розбудові рідного села.

«Бажаю миру та благополуччя, натхнення у кожноденній нелегкій праці селянина, родинного затишку та здійснення найзаповітніших мрій, а громаді – процвітання та стабільного розвитку, змін на краще. Такі свята вселяють у людей надію на краще життя і спонукають вірити у себе та у свої можливості», – звернувся до присутній міський голова.

Під час проведення урочистої частини свята кращих представників села було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками. Вітаючи зі святом, очільник громади дякував нагородженим за небайдужість до проблем громади та активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування.

Приємний настрій для всіх присутніх створили місцеві артисти, які підготували змістовну і цікаву концертну програму.

Хочеться вірити, що і в наступні роки проведення такого свята буде відбуватися й надалі, а меценати та благодійники нашого краю завжди будуть щиро підтримувати та заохочувати людей до створення чудової святкової атмосфери, до розвитку місцевих талантів.

За повідомлення відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.