СТОП ФЕЙК: БРЕХАТИ – НЕ ЦІПОМ МАХАТИ!

20.11.2023 в 16:43

Втім певний рівень «професіоналізму» потрібен не лише для роботи зі стародавнім знаряддям для молотьби, а й для поширення неправдивої інформації. Здавалося б нічого складного: беремо вразливу тему, бажано яку важко перевірити, але легко повірити, додаємо маніпулятивний заголовок, заправляємо брехливими фактами — російська пропаганда готова. Цього разу творці фейків «оригінально» вирішили згадати й Роменщину.
«Морозилки действующего молокозавода в г. Ромны (Сумская область) забиты телами ВСУ. Выбравшаяся на нашу территорию сотрудница Роменского молочного комбината (г. Ромны, ул. Киевская, д. 94), в беседе с силовиками рассказала: «Как-то придя на работу и открыв одну из морозильных камер предприятий (производящего, на минуточку, пищевую продукцию), я обнаружила, что та, полностью забита трупами украинских солдат. Было жутко, ревела долго. До сих пор вижу всё это перед глазами». Местные жители подтверждают большие потери ВСУ и проблемы с их транспортировкой «по домам».
Таку новину поширюють в соцмережах і зокрема російських телеграм-каналах. Буря емоцій. Особливо у людей із добре розвинутою уявою. Мабуть, можна було б і повірити, але… дзвінок дійсно знайомій (а не придуманій рашистськими пропагандистами) і отримане на вайбер фото остаточно перекреслило всі сумніви — майже порожнє приміщення, яке однозначно використовується за призначенням. А не в якості моргу, як намагаються переконати творці фейку.

За повідомлення Служби безпеки України

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.