РОМЕНСЬКА ГРОМАДА СТАЛА ПАРТНЕРОМ ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА» І ВЖЕ ОТРИМАЛА ПЕРШУ ПІДТРИМКУ

13.10.2023 в 17:47

Враховуючи тенденції підвищення ролі громад та органів місцевого самоврядування у сучасних міжнародних процесах, з метою посилення міжнародної співпраці у сфері розбудови Роменської міської територіальної громади Роменська міська рада проводить постійну роботу по залученню міжнародної технічної допомоги та налагодженню комунікації з міжнародними партнерами.

Так, 11 липня 2023 року між Роменською громадою та Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») було ініційоване партнерство, відповідну Угоду про наміри підписали міський голова Олег СТОГНІЙ та керівник Проєкту Габріель АБРАГАМ. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»  сприяє створенню в Україні системи місцевого самоврядування, яка буде більш незалежною, підзвітною громадянам, інклюзивною та здатною надавати послуги. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримає зусилля Роменської міської територіальної громади у сфері децентралізації, включаючи розробку нормативних актів, проведення навчань та організаційного розвитку органів влади, а також забезпечення надання якісних послуг з боку місцевих органів виконавчої влади.

Серед потенційних напрямів співпраці між громадою та Проєктом є наступні: енергетична безпеки; аналіз існуючого стану будівель, які потребують відновлення або покращення, з метою подальшого приведення їх у відповідність до діючих стандартів щодо наявності укриттів та інклюзивності; закупівлі обладнання для підвищення якості муніципальних послуг та реагування на надзвичайні ситуації в громаді.

Вже 9 жовтня 2023 року DAI Global LLC, що є виконавцем Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні, передав Роменській міській раді екскаватор-навантажувач з комплектом додаткового обладнання марки CASE 570Т.

Висловлюємо особливу подяку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надану техніку, яка сприятиме покращенню якості надання послуг для мешканців громади та ефективному реагуванню на надзвичайні ситуації. Сподіваємось на подальше співробітництво та партнерство задля покращення місцевого економічного розвитку та розвитку громад.

Разом до перемоги!

За повідомленням  Управлінням економічного розвитку

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.