СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ «ТІЛЬКИ НЕ МОВЧИ»

24.05.2021 в 16:41

Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку людей» розпочато Проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації «Тільки не мовчи». Про це повідомляють фахівці відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради.

За даними Національної поліції України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей. Цього року вже 70 дітей в Україні постраждали від цього злочину. Проте правоохоронні органи зазначають, що ця цифра – лише десята частина від кількості злочинів. Адже нерідко насильство здійснюють в сім’ї, або близькими до дитини особами. Часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Юридичну консультацію, психологічну підтримку, допомогу в організації реабілітації дитини можна отримати, зателефонувавши за телефоном Міжнародної благодійної організації «Служба порятунку дітей»: 093-063-53-43.

У межах даного проєкту розглядається можливість поширення плакатів «Тільки не мовчи» через соціальні мережі, білборди, сітілайти.

Плакати носять соціально значущий, некомерційний характер.

Посилання для завантаження плакатів «Тільки не мовчи»: https://drive.google.com/…/1Jv5zUmd2rD5nHXjxiaNKPPd5mkw…

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.