СТАРТУВАЛИ НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ НА БАЗІ РОМЕНСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

13.05.2021 в 11:31

Сьогодні на території Роменської міської територіальної громади розпочалися планові навчання 152-го батальйону територіальної оборони, основною метою яких є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі настання воєнної загрози та вдосконалення в особового складу військових навичок та вмінь.

Резерв Збройних Сил України – це високопрофесійні воїни, патріотично налаштовані громадяни, звичайні прості українські чоловіки, люди різного віку та професій, з різним життєвим, військовим та бойовим досвідом, що жили звичайним мирним життям, котрі бажають бути корисними в захисті рідної землі. Їх сьогодні покликала держава у стрій військової частини територіальної оборони. Не вагаючись вони зробили це!

Збори розпочалися під керівництвом військового комісара Роменського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Олександра ДУДІНОВА.

«Хочу висловити вдячність усім вам, як громадянам України, які є в складі 152-го батальйону територіальної оборони, за готовність до негайного виконання завдань щодо захисту Батьківщини. Упевнений, що ваш патріотизм та відданість справі й надалі залишатимуться надійним підґрунтям обороноздатності нашої держави. Будемо надіятися, що набуті на навчальних зборах навики, в подальшому не знадобляться… Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, терпіння, добробуту та незламної віри у нашу перемогу. Слава Україні!», – звернувся до учасників заходу міський голова Олег СТОГНІЙ.

Зі словами вдячності до військовослужбовців звернувся й голова Роменської державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, а протоієрей Православної Церкви України Вадим ПОЛІЩУК прочитав молитву та благословив учасників на плідну роботу.

Збори триватимуть до 26 травня: протягом наступних днів резервісти навчатимуться військовій справі. У разі військових дій бійці батальйону охоронятимуть стратегічні об’єкти, чергуватимуть на блокпостах: допомагатимуть правоохоронцям перевіряти транспорт і документи громадян, які рухатимуться між населеними пунктами.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.