СПОРТИВНЕ СВЯТО: ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ НА КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-РІЧЧЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

25.08.2021 в 11:47

У понеділок, 23 серпня, у Ромнах відбувся турнір з баскетболу 3х3 на Кубок міського голови, який став другим етапом літнього чемпіонату Сумської області 2021 року і був присвячений 30-річчю Незалежності України. Учасників турніру привітали міський голова Олег СТОГНІЙ, президент Федерації баскетболу Сумської області Владислав ЧУПРИНА, голова Молодіжної ради Дарина ЧУБА. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із Сумської, Полтавської та Чернігівської областей. Загалом у трьох вікових категоріях змагалося 25 команд. У наймолодшій віковій категорії боролися 6 команд юнаків та дівчат віком до 13-ти років. У підсумку бронзові медалі здобули гравці команди «Сумбулз» (м.Суми), які у грі за ІІІ місце здолали своїх ровесників. Переможцем у цій категорії став путивльський «Партизан U-13», який у фіналі переграв Роменську ЗОШ №11. Юнацька категорія «до 15-ти років» зібрала 8 команд. У боротьбі за бронзу у фіналі роменські «Козаки» перемогли команду із Путивля «Дядя Ваня». У грі за золоті медалі у своїй віковій категорії «Партизан U-15» переміг місцеву команду «Соль» із рахунком 17:11.

За головну нагороду – Кубок міського голови у дорослій категорії боролися 11 команд. На півфінальній стадії зустрілися «Inglorious Bustards» (м.Ромни) та «Відьмаки без козака» (м.Путивль). У напруженій грі з мінімальною перевагою (11:10) перемогу здобули «Відьмаки без козака». У другому півфіналі «Козаки» (Ромни) поступилися «Олімпу» (м.Конотоп) із рахунком 9:18. У грі за бронзові нагороди дорослої категорії зустрілися місцеві «Inglorious Bustards» та «Козаки» (19:14). Практично за аналогічним сценарієм розгорталися події й у фінальному протистоянні. Але «Відьмаки без козака» не стали чекати закінчення ігрового часу та зафіксували дострокову перемогу над «Олімпом» із рахунком 22:15.

Під час невеликої перерви проведено кидковий конкурс «Струмок», за результатами якого перемогу та приз-футболку від БК «СумДУ» здобув гравець команди «Партизан U-13» Владислав Соколов.

Переможців та призерів змагань нагороджено Кубком турніру, медалями, грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради, Федерації баскетболу Сумської області.

                                           За повідомленням відділу молоді та спорту й Молодіжної ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.