СПОРТ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ: У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «НАЗУСТРІЧ УСПІХУ»

23.09.2023 в 10:48

Спорт завжди відігравав важливу роль у розвитку суспільства та формуванні здорового способу життя. Саме спортивні події можуть об’єднувати людей, надихати на досягнення великих цілей і підтримувати фізичне та психічне здоров’я.

У серпні цього року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради Сумської області уклав угоду про творчу співпрацю з ГО «Українська Федерація «Спорт заради розвитку», предметом якої є співробітництво щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту та популяризації здорового способу життя.

У цьому контексті 21 вересня 2023 року на базі КЗ «Роменський ліцей №4 Роменської міської ради Сумської області імені Героя України Тетяни Маркус» відбулося навчання педагогів Роменської громади.  Тренером був Олексій Качан, президент ГО «Українська федерація «Спорт заради розвитку», керівник і координатор Всеукраїнських проєктів «Цікава фізкультура» та «Єдина Україна». Олексій Анатолійович зосередив увагу на використанні інноваційних методів, які  роблять викладання фізичної культури не тільки ефективним, але й цікавим.  Саме тому так важливо для сучасного вчителя мати у своєму наборі необхідний арсенал інструментів для викладання фізичної культури, який буде задовольняти потреби учнівства.

22 вересня відбувся фестиваль «Назустріч Успіху» в рамках програми Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку». Організаторами проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Основною метою проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту.

Фестивальний день розпочався з вітальних слів голови Роменської громади Олега СТОГНІЯ  та координаторів освітніх програм ЮНІСЕФ, побажань дітям і дорослим бути активними та рухливими, розвивати спортивний дух та командну співпрацю.

За традицією на початку фестивалю було проведено  Всеукраїнську руханку, яка задала темп усьому дійству та транслювалаcя наживо на YouTube https://www.youtube.com/live/lS8wfTuOSpQ?si=L4GBE4_-83aCtR4O .

А далі на шкільному майданчику завирували позитивні емоції. Учні ліцею та діти з ООП, які відвідують Інклюзивно-ресурсний центр м. Ромни,  побували на 8 локаціях зі спортивними розвагами та руховими активностями на будь-який смак: іграми з гігантськими парашутами та м’ячами, естафетами, подолання перешкод, а також інтелектуальною грою з інтерактивною картою. Для тих, кому необхідна була хвилинка спокою, працювала зона релаксу.  «Хочемо такі уроки фізкультури щодня! Дуже сподобалося! Чудовий настрій!» – такі відгуки можна було почути від щасливих дітей.

Патріотичний флешмоб «Ми з України!» створив неймовірно яскравий та емоційний момент під час фестивалю.

Спортивна подія завершилася традиційними подарунками. Школярам вручили символічні медалі та рюкзаки з канцелярським приладдям, а ліцей отримає від ЮНІСЕФ та Української федерації «Спорт заради розвитку»  спортивний інвентар «Цікава фізкультура».

Оксана Литвин, в.о. директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ромни, підсумовуючи роботу фестивалю, зазначила, що маса позитиву та заряд енергії – це те, що робить такі дійства особливими, яскравими та дарує незабутні миті радості.

Слова вдячності

#Українська_Федерація _Спорт_заради_розвитку”

#Всеукраїнський_проєкт_Єдина_Україна»

#UNICEF_Ukraine

#Олексій_Качан

#Інститут_модернізації_змісту_освіти

#Роменський_ліцей_4_ім_Тетяни_Маркус

За повідомленням відділу освіти та Центру професійного

розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.