СПОРТ ЯК ЖИТТЯ: ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ

01.10.2021 в 14:33

З 21 вересня по 25 вересня 2021 року в м. Чорноморськ проводилася  XXII Всеукраїнська спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. У спартакіаді приймали участь команди із 17 областей України, в тому числі збірна команда Сумської області. Посадовці Сумської області змагалися в 5 видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки. Команда Сумської області була нагороджена дипломом Громадської організації «Фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за ІІІ місце з шашок.

У змаганнях з шашок у збірній команді Сумської області активно прийняв участь представник Роменської територіальної громади Ярослав ПАНЧЕНКО, начальник управління соціального захисту населення Роменської міської ради, переможець  ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області.

Вітаємо його з перемогою на змаганнях! Бажаємо йому завжди залишатися лідером, досягати максимальних висот, розвиватися і не зупинятися на досягнутому. Попереду багато перемог і роботи над собою. Будьте прикладом для наслідування і завойовуйте нові лідерські позиції!

За повідомлення управління соціального захисту населення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.