СПІЛЬНА ТА УЗГОДЖЕНА СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

28.10.2022 в 15:00

28 жовтня 2022 року відбулась робоча зустріч міського голови Олега СТОГНІЯ з представниками Агенції регіонального розвитку Сумської області – директором Григорієм СТАРИКОВИМ, заступником директора Богданом ДУБИНСЬКИМ та проєктним менеджером Інною ГРИЦЮК, з питань налагодження співробітництва з Роменською міською територіальною громадою. У нараді також взяли участь керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО, начальник управління економічного розвитку Юлія ЯНЧУК та заступник начальника Раїса ШКІЛЬ.

Діяльність Агенції регіонального розвитку спрямована на методичну та організаційну підтримку територіальних громад області щодо залучення інвестицій та підготовки проєктів для участі в грантових програмах і конкурсах. Основними завданнями Агенції є консолідація зусиль представників влади, громадського сектору та бізнесу в сфері реалізації державної регіональної політики, сприяння місцевому економічному розвитку, що набуває особливого значення для громад у період воєнного стану.

Під час зустрічі очільник громади обговорив подальші кроки спільної співпраці. Як зазначив директор Агенції, отримати позитивний результат в економічній, соціальній, культурній, інфраструктурній та інших галузях можливо лише через налагодження конструктивного діалогу з представниками влади, проведення спільних заходів та впровадження громадських ініціатив.

У ході засідання сторони підписали Меморандум про співпрацю між Роменською міською територіальною громадою та Агенцією регіонального розвитку Сумської області. До речі, наша громада стала першою серед громад Сумської області. Учасники зустрічі домовились, що тільки  спільними зусиллями вдасться досягнути поставленої мети.

За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.