ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ПО МОЖЛИВОМУ БУДІВНИЦТВУ ЗАВОДУ З ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

24.03.2021 в 14:39

На початку дев’ятої сесії Роменської міської ради 24.03.2021 міський голова представив заступника директора ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі» В’ячеслава АВРАМЕНКА та експерта з біогазу компанії Олега ЙОВЖЕНКА, які ознайомили депутатів та присутніх з інвестиційною пропозицією по можливому будівництву заводу з переробки відходів територіальної громади.

Експерти поінформували, що перевагами будівництва такого заводу є те, що він приймає й переробляє весь обсяг відходів громади, в т.ч. відходи, що біологічно розкладаються. Для збирання таких відходів компанією буде закуплено відповідні контейнери для встановлення на території громади і техніка (цистерни й сміттєвози) для збору й транспортування відходів на сортувальну лінію заводу. Керування виробничим процесом здійснюватиметься автоматичною системою.

Запланована загальна сума інвестицій складатиме 6,0 млн. євро, розрахунковий річний валовий дохід громади – 2,34 млн. євро, термін окупності інвестицій громади – 4 роки.

Депутатами було озвучено ряд питань щодо реєстрації та сплати податків, страхування усіх ризиків, необхідності сортувати сміття та забезпечувати достатньою кількістю ТПВ для безперебійної роботи заводу. Експерти компанії надали вичерпних відповідей та відповідні роз’яснення.

У результаті обговорень було дано доручення міському голові створити робочу групу у складі профільних працівників, представників депутатських фракцій та громадськості для вивчення даної інвестиційної пропозиції, а також можливості створення спільного підприємства з переробки ТПВ відходів в Роменській міській територіальної громаді.

У подальшому планується проведення громадського слухання з метою вивчення думки мешканців громади.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.