ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ 67 НОУТБУКІВ

28.12.2021 в 12:14

Враховуючи обмеження, спричинені коронавірусом SARS-CoV-2, та його наслідки на навчальний процес, заклади загальної середньої освіти змушені перелаштовуватися під реалії сьогодення. З метою підсилення матеріально-технічної бази навчальних закладів Роменської територіальної громади було передбачено субвенцію з державного бюджету на придбання ноутбукі в.

Відповідно наказу Сумської обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки від 17.12.2021 № 655-ОД «Про створення комісії з отримання  та передачі ноутбуків» педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти отримали 67 ноутбуків на загальну суму в 1191,271 тис.грн., в тому числі 366,732 тис.грн. співфінансування з місцевого бюджету завдяки оперативному прийняттю рішень та співпраці з депутатським корпусом.

Сьогодні міський голова Олег СТОГНІЙ разом із заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Василем МАРЮХОЮ та керуючим справами виконкому Наталією МОСКАЛЕНКО відвідали заклади загальної середньої освіти з почесною місією. Передана комп’ютерна техніка буде закріплена за навчальними кабінетами відповідних закладів загальної середньої освіти та використовуватиметься виключно для організації освітнього процесу в закладі.

У разі встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами ноутбуки, на період дії такої заборони, можуть надаватися у користування педагогічним працівникам з метою належної організації дистанційного освітнього процесу.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.