ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

05.07.2022 в 16:02

05 липня відбулася чергова оперативна нарада, яку очільник громади Олег СТОГНІЙ розпочав інформацією щодо кадрових змін і представив директора комунального підприємства «Міськводоканал» Роменської міської ради Віктора ГОЛУБА, висловивши сподівання на плідну співпрацю і потужну роботу стратегічно важливого об’єкту.

Начальник управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олена ГРЕБЕНЮК надала інформацію:

 щодо організації проведення у 2021 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту»: на території міста Ромни зареєстровано 73 протирадіаційних укриттів, з них 12 перебувають у державній власності, 22 у приватній власності юридичних осіб (12-підприємств, 10 – ОСББ), 39 у комунальній власності (2 перебувають на балансі відділу освіти, 37 на балансі управління ЖКГ); у протирадіаційних укриттях, які перебувають у комунальній власності, проведені роботи з підготовки їх до використання; вирішуються питання створення запасів матеріалів, обладнання, інструменту  та медичних засобів для захисних споруд за рахунок коштів благодійників, волонтерів чи самоорганізації місцевих мешканців. Також прозвітувала про роботу комісії з питань відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, повідомивши, що надійшло 30 заяв, відмовлено в наданні дозволу на відключення від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання та влаштування індивідуального опалення 15 власникам; 15 власникам надано дозвіл; затверджено акти відключення квартир від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП в кількості 7 одиниць.

Начальник відділу земельних ресурсів Оксана ПАЛАЖЧЕНКО поінформувала про роботу комісії з розгляду земельних спорів, утвореної рішенням чотирнадцятої сесії Роменської міської ради Сумської області сьомого скликання від 23.06.2016 року. Зокрема за період роботи комісії було розглянуто більше 250 звернень. Більша частина яких стосувалася питань вирішення спорів щодо меж земельних ділянок та дотримання землевласниками/землекористувачами добросусідських відносин. Усі результати роботи комісії зафіксовані протоколами, заявникам надані відповідні витяги з таких протоколів із рішеннями або рекомендаціями комісії.

Наступним, заслухали пояснення керівника КП «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради Ігоря ЩЕРБАКА щодо виконання ним доручень наданих на оперативній нараді 14.06.2022 міським головою. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав СУХОДОЛЬСЬКИЙ звернув увагу керівника КП «ККП» РМР на залучення до міських перевезень автобусів, придбаних за бюджетні кошти та наголосив, що остаточний термін – 15.07.2022. В іншому разі, зазначив міський голова, будуть вжиті заходи, у зв’язку з невиконанням посадових обов’язків директором КП «ККП» РМР.

Крім того, під час засідання начальники управлінь, відділів, керівники комунальних підприємств доповіли про основні напрямки роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання.

                                                                                                           За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.