ЩЕДРУВАННЯ У МІСЬКІЙ РАДІ

13.01.2022 в 12:54

Із прадавніх часів, 13 січня у Щедрий вечір (свято Меланки) господарі  радо зустрічають щедрувальників. Недарма у народі говорять: якщо на зимові свята в оселі колядують та щедрують, весь рік буде щасливим та багатим.

Сьогодні, в святковий день, міська рада гостинно приймала творчі колективи Великобубнівської дитячої музичної школи (директор Ольга ПЕРЕШИВАЙЛО), Бобрицької дитячої музичної школи (директор Федір ДРАГАН), Роменського ліцею №4 ім. Тетяни Маркус (директор Лілія ГОРОДЕЦЬКА),  а також народний аматорський вокальний ансамбль «Слобожани» Роменського міського Будинку культури (керівник Павло ЛАВРИК).  

У величальних українських щедрівках дорослі та діти бажали радості, добра, достатку та гарного врожаю. Талановита молодь вже традиційно заспівала «Щедрик» Миколи Леонтовича та багато інших вітальних пісень.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ подякував щедрувальникам за незабутні враження і емоції, створення святкової атмосфери, а також вручив приємні подарунки.

Нехай всі побажання, що звучали сьогодні у стінах Роменської міської ради долинуть до кожної сім’ї та кожного мешканця нашої громади!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.