«СЕРЦЕМ КРАСУ ВІДЧУВАЮ»: У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ МОЛОДОЇ ХУДОЖНИЦІ ЄЛИЗАВЕТИ ХОМЕНКО

12.02.2024 в 11:00

У художній галереї Роменського міського будинку культури відкрилася виставка молодої художниці Єлизавети ХОМЕНКО.  Мистецтво – воно завжди єдине і нероздільне, воно об’єднує людей, дарує красу і радість. Радість творчості роменцям подарувала талановита, чудова, захоплююча, художниця Єлизавета ХОМЕНКО своєю виставкою «Серцем красу відчуваю», яка відкрилась в художній галереї Роменського міського будинку культури та буде працювати до кінця місяця.

На презентації виставки молоду художницю привітали начальник Відділу культури Роменської міської ради Яна МУТЛАГ та учасники студії «Чарівна палітра», разом зі своїм керівником. Гості галереї мали змогу поспілкуватися з Єлизаветою стосовно її картин.

ХОМЕНКО Єлизавета протягом дев’яти років була учасником аматорської студії образотворчого мистецтва “Чарівна палітра”, керівник Лариса ТЕРЕЩЕНКО. Брала участь в конкурсах дитячих малюнків, отримувала призові місця на місцевих заходах, обласних та Всеукраїнських. Активно приймала участь у благодійних акціях та заходах міського будинку культури.

Зараз навчається в Київському національному університеті будівництва та архітектури на архітектурному факультеті за спеціальністю “Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація”.

Пишаємось нашими талановитими випускниками та запрошуємо всіх завітати до галереї, щоб познайомитись з творчістю Єлизавети ХОМЕНКО. Виставка працює з вівторка по суботу з 8:00 до 17:00.

За повідомленням Відділу культури РМР

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.